fbpx

Möt våra digitala kreatörer


Gemensamt brinner vi för samspelet mellan utvecklingen av människans inre värld och kicken vi får av att skapa nya smarta lösningar tillsammans.

Här finns vi, väkommen hit!

Frejgatan 4 BV, 114 20 Stockholm

info@techlove.se 08 664 53 00

Dags att göra en större digital satsning?

Har du ett spännande projekt på gång?
Söker efter relevant kompetens?





    Våra medarbetare

    Esia Nathaniel

    Chief Growth Officer

    nathaniel@techlove.se

    Elin-Maria London

    Projektledare

    elin-maria@techlove.se

    Oliver Scase

    Utvecklare

    oliver@techlove.se

    Sandra Thorén

    Designer

    sandra@techlove.se

    Mickey Cortés

    UX Designer

    mickey@techlove.se
    0707 27 20 79

    Sebastian Midborn

    Utvecklare

    sebastian@techlove.se

    Linda Serrano

    Utvecklare

    linda@techlove.se

    Lennart Westford

    Konsultmäklare

    lennart@techlove.se
    0706 69 04 05

    Aster Alemu

    Utvecklare

    aster@techlove.se

    Carl Nettelblad

    Utvecklare

    carl@techlove.se

    Mats Lindblad

    Utvecklare



    Pernilla Sterner

    Utvecklare

    pernilla@techlove.se

    Anita Roll

    Styrelseordförande



    Tobias Larsson

    Utvecklare

    tobias@techlove.se

    Du?

    Vi letar alltid efter nya talanger!

    jobb@techlove.se

    Thineskumar Thilakanathan

    Tech Lead

    thines@techlove.se

    Wilhelm Uggla

    Utvecklare

    wilhelm@techlove.se

    Jesper Lundberg

    Testare

    jesper@techlove.se

    Shahram Jameeizadeh

    Utvecklare

    shahram@techlove.se

    Häng med! Läs vårt nyhetsbrev

    Vi mailar ut uppdateringar och nyheter kring Techlove. Följ oss för senaste nytt.

    Prenumerera på nyhetsbrevet