Välkommen till techlove

Ta gärna kontakt med oss! Nedan hittar du våra medarbetares kontaktuppgifter och adressen till vårt kontor i Stockholms innerstad. Välkommen förbi på en kaffe!

Här finns vi, väkommen hit!

Frejgatan 4 BV, 114 20 Stockholm

info@techlove.se 08 664 53 00

Medarbetare

Karl Eriksson

HR & Rekrytering

karl@techlove.se
0765 00 50 36

Sunny Narula

Sälj & Marknad

sunny@techlove.se
0736 94 92 93

Pernilla Sterner

Utvecklare

pernilla@techlove.se

Thineskumar Thilakanathan

Utvecklare

thines@techlove.se

Sam Ashkan

Utvecklare

sam@techlove.se

Mickey Cortés

UX designer

mickey@techlove.se
0707272079

Shahram Jameeizadeh

Utvecklare

shahram@techlove.se

Mattias Olsson

Designer


Martin Akbari

Utvecklare

martin@techlove.se

Mats Lindblad

Utvecklare


Anita Roll

Styrelseordförande


Du?

Vi letar alltid efter nya talanger!

jobb@techlove.se

Häng med! Läs vårt nyhetsbrev

Vi mailar ut uppdateringar och nyheter kring Techlove. Följ oss för senaste nytt.

Prenumerera på nyhetsbrevet