fbpx

Välkommen till techlove

Ta gärna kontakt med oss! Nedan hittar du våra medarbetares kontaktuppgifter och adressen till vårt kontor i Stockholms innerstad. Välkommen förbi på en kaffe!

Här finns vi, väkommen hit!

Frejgatan 4 BV, 114 20 Stockholm

info@techlove.se 08 664 53 00

Medarbetare

Oskar Larsson

Projektledare/Säljare

oskar@techlove.se
0793 59 03 58
💻 Boka ett videomöte

Thineskumar Thilakanathan

Tech Lead

thines@techlove.se

Pernilla Sterner

Utvecklare

pernilla@techlove.se

Carl Nettelblad

Utvecklare

carl@techlove.se

Aster Alemu

Utvecklare

aster@techlove.se

Esia Nathaniel

Projektledare/Säljare

nathaniel@techlove.se

Oliver Scase

Utvecklare

oliver@techlove.se

Sandra Thorén

Designer

sandra@techlove.se

Erik Pantzar

Utvecklare

erik@techlove.se

Abdullahi Ahmed

Utvecklare

abdullahi@techlove.se

Lennart Westford

Rekryterare/Säljare

lennart@techlove.se

Jesper Lundberg

Testare

jesper@techlove.se

Wilhelm Uggla

Utvecklare

wilhelm@techlove.se

Alex Karhusaari

Utvecklare

alex@techlove.se

Sebastian Midborn

Utvecklare

sebastian@techlove.se

Paulo Vila Nova

Utvecklare

paulo@techlove.se

Mickey Cortés

UX designer

mickey@techlove.se
0707 27 20 79

Shahram Jameeizadeh

Utvecklare

shahram@techlove.se

Christopher Bergren

Utvecklare

christopher@techlove.se

Cristopher Cornejo

UX Designer

cris@techlove.se

Mats Lindblad

Utvecklare



Mattias Olsson

Designer



Anita Roll

Styrelseordförande



Du?

Vi letar alltid efter nya talanger!

jobb@techlove.se

Häng med! Läs vårt nyhetsbrev

Vi mailar ut uppdateringar och nyheter kring Techlove. Följ oss för senaste nytt.

Prenumerera på nyhetsbrevet