fbpx

Här finns vi, välkommen hit!

Frejgatan 4 BV, 114 20 Stockholm

info@techlove.se 08 664 53 00

Dags att göra en större digital satsning?

Har du ett spännande projekt på gång?
Söker efter relevant kompetens?





    Våra medarbetare

    Love Sahlin

    Love Sahlin

    CEO - techlove Holding

    love@techlove.se
    0730 21 71 00
    💻 Boka ett videomöte

    Arwind Malhotra

    CEO - techlove dev

    arwind@techlove.se
    0708709500

    Jill Liniger

    Ekonomiansvarig

    jill@techlove.se

    Sandra Thorén

    UX Specialist

    sandra@techlove.se

    Oliver Scase

    Utvecklare

    oliver@techlove.se

    Sebastian Midborn

    Utvecklare

    sebastian@techlove.se

    Lennart Westford

    Partner Manager

    lennart@techlove.se
    0706 69 04 05

    Carl Nettelblad

    Utvecklare

    carl@techlove.se

    Tobias Stenberg

    Interim CFO & Styrelseledamot

    tobias@sparpartner.se

    Vladimir Stamenkovic

    Full-stack utvecklare & DevOps

    vladimir@techlove.se

    Anita Roll

    Styrelseordförande



    Tobias Larsson

    Utvecklare

    tobias@techlove.se

    Jesper Lundberg

    Utvecklare & Testare

    jesper@techlove.se

    Du?

    Vi letar alltid efter nya talanger!

    jobb@techlove.se

    Häng med! Läs vårt nyhetsbrev

    Vi mailar ut uppdateringar och nyheter kring Techlove. Följ oss för senaste nytt.

    Prenumerera på nyhetsbrevet